Bacówka PTTK Jaworzec 15.11.2020-15.12.2020
nieczynna- remont 

 

 

 

 

 

 

 

Bacówka Jaworzec dysponuje 26 miejscami noclegowymi w pokojach : 1,2, 4, 5, 6 oraz 7 osobowych, oraz 12 miejsc noclegowych w okresie od 25 kwietnia do 30 listopada w Gazdówce w pokojach 4 i 2 osobowych z osobna jadalnią. Toalety na zewnątrz, łazienka w Bacówce

80% łóżek jest nowa, nowa drewniana rama, 24 cm materace.  Można też rozbić namiot.  Korzystając z noclegu lepiej posiadać swój śpiwór. Istnieje możliwość  wypożyczenia pościeli za jednorazową opłatą.

Bacówka  udziela również noclegów na tzw. „glebę”, ale tylko w momencie braku innych opcji. Turysta musi wtedy posiadać karimatę i śpiwór.

Turysta korzystający z noclegu ma dostęp do ubikacji, łazienki, bufetu, ogniska ( drzewo można samemu nazbierać lub kupić w bufecie) Łazienka póki co koedukacyjna. Druga jest w remoncie. Planowany termin otwarcia lipiec 2020

Z racji braku stałego prądu i konieczności używania generatorów, dostęp do ciepłej wody oferujemy od godziny 18.00 do wyczerpania ( wszystko zależy od nocujących – przy racjonalnym używaniu, kąpiel może wziąć 45 do 60 osób)

W okresie letnim z powodu suszy, może czasowo zabraknąć wody, o czym poinformujemy na stronie. W tym okresie brak możliwości kąpieli lub w poszczególne dni. Zależy od stanu suszy. To już nie aktualne mamy od września swoją studnie.

W bacówce oświetlone są ciągi komunikacyjne oraz jadalnia. Najlepiej jednak dodatkowo posiadać czołówki/ latarki.  Istnieje możliwość ładowania telefonu od 18.30 do 23.00 w jadalni.

W pokojach oraz całej bacówce obowiązuje całkowity zakaz używania otwartego ognia oraz palenia papierosów!

Cisza nocna na obiekcie obowiązuje  w godzinach 23.00 do 6.00.

Dla osób nocujących ze zwierzętami udostępniamy specjalny pokój – 2 pokoje, jednakże nie akceptujemy zwierząt w jadalni. Wiąże się to z warunkami sanitarnymi bacówki oraz zasadami obsługi zwierząt zawartymi w regulaminie, który nas obowiązuje.

Dodatkowy koszt za zwierzę – 35 zł jednorazowa opłata

W bacówce można zarezerwować nocleg telefonicznie, emailowo lub elektronicznie na stronie. Przyjmujemy klientów indywidualnych oraz grupy. Zgodnie z rozporządzeniem gminy Cisna doliczamy za każdy dzień opłatę klimatyczną w kwocie – 1,80 zł/ doba.

W naszej bacówce koszt noclegu zaczyna się od 35 zł/doba w pokojach wieloosobowych, 45 zł/doba osoba w pokojach 4 osobowych, od 55 zł doba /osoba w pokoju 2 osobowym. Każdy nocujący w bacówce może skorzystać ze śniadania. Zamawiając wieczorem -  płaci tylko 20 zł. Wybieram między trzema zestawami, ( szczegóły w zakładce Kuchnia).  śniadanie wydawane od 7.30 do 10.30, od 1 maja do 30 października. W pozostałym okresie od 8.00 do 11.00.

Prosimy o pozostawianie opinii o naszej Bacówce w portalu z noclegami Meteor oraz https://web.facebook.com/SchroniskoJaworzec

 

 

 

Nocleg - łóżko w pokoju wieloosobowym

40 zł / osoba - obecnie nie możliwy

Nocleg - łóżko w pokoju 4 osobowym

45 zł doba/ osoba

Nocleg - łóżko w pokoju 2 osobowym

od 55 zł doba/ osoba

Nocleg - łóżko w pokoju 1 osobowym

45 zł doba/ osoba

Pokój Falowa 2 pokojowy

120 zł doba/ pokój

Nocleg zastępczy tzw. Gleba

20 zł doba - obecnie nie możliwy

Pole namiotowe

15 zł osoba/doba

 

 

Pościel

15 zł opłata jednorazowa

 

 

Karimata

2 zł opłata jednorazowa

Opłata klimatyczna

1,80 zł za każdą dobę

Wrzątek

w okresie od 1.X  do 30. III gratis

 

w okresie od 1.IV do 30.IX 1 zł litr*

wrzątek wydajemy tylko do własnych naczyń.

 * zebrane pieniądze przeznaczamy na zakup książek, gier i wystaw.

gallery1 gallery1 gallery1